Nejnovější recenze ze sekce Bílé zboží

Zanussi ZRB 36104XA

Zanussi ZRB 36104XA

Ověřený zákazník VEDE.cz Jitka

Přidáno: před 2 hodinami

Zakoupeno v VEDE.cz

• nízká cena - snad to nebude na úkor kvality
  • stále se v ní něco ztrácí

Hlučnost: Běžná

Přidáno: před 2 hodinami

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Hezká barva
  • Zboží jsem neobdržel

Jak jsem naletěl v ONLINESHOPU.
Do schránky mi přistál leták společnosti OKAY,kde mě zaujala nabídka na prodej kávovaru Espresso KRUPS EA8107. Nabízeli ho se slevou -42% za 7999,-Kč původní cena byla údajně 13990,-Kč a tak jsem se rozhodl zjistit ,jaká je reálná cena v e-shopech. Na internetu mě zaujala nabídka ONLINESHOPU na prodej kávovaru Espresso Krups EA8107 Espresseria Auto Roma Red.Identický přístroj nabízeli se slevou 7% za příjemných 7439,-Kč a k tomu DÁREK - TEFILLY (Tefal) Káva Illy Grani.
Tak si říkám ,,tož to se vyplatí a dne 27.9.2017 odešla objednávka z mého emailu do ONLINESHOPU. Večer jsem si přečetl potvrzovací email, že objednávka se připravuje, a že se mi brzy ozvou.Načež jsem obdržel druhý email
,,Vážený zákazníku, objednávka 70387155 je zpracovávána a bude odeslána 05.10.2017.Děkujeme za Vaši objednávku.
A tady jsem zpozorněl a začal počítat. Dodací lhůta minimálně 10 dnů,protože píšou ,že zboží bude ODESLÁNO ne DORUČENO. Takže zpět na stránky ONLINESHOPU a ještě jednou pořádně přečíst leták. Až teď zjišťuji,že jsem nepozorný zákazník, protože zboží není na skladě v eshopu,ale u výrobce,takže zřejmě někde v ČÍNĚ. Když jsi hlupy tak si teď počkáš,říkám si a čekám do 5.10.2017 a mezitím si pročítám recenze jak je to espresso z mého vytouženého kávovaru báječné.Já mezi tím cedím mezi zuby sprostého turka. Ale jsem to nevydržel a sedl do auta ,abych se aspoň pokochal v obchodě,jak jsem si dobře vybral. V OKAY už byl samozřejmě vyprodaný a tak jsem si alespoň v PLANEO Elektru opalcoval tu drahší variantu s elektronickým dispejem.Když jsem vyšel z obchodu tak mi volá pan Malý z ONLINESHOPU,abych se nezlobil,ale že kávovar ke mně dorazí až příští týden.
,,Ale pane Malý já se přece na vás vůbec nezlobím,když jsem si přečetl,že mi ho pošlete ve čtvrtek,tak mi bylo úplně jasné,že v pátek ho nedostanu,víkend se u vás nemaká,takže to bude až příští týden,,.
A přidal jsem historku,že musím pít turka,protože můj kávovar už dosloužil.Což naštěstí nebyla pravda.Nicméně to zabralo a než jsem dojel domů přišel další email.
,,Vážený pane Kubiena,
za komplikace se Vám omlouváme, věříme že se kávovar podaří doručit do slíbených 10-ti pracovních dní. Za komplikace a odvahu při pití "turka" Vám rád poskytnu další slevu 5%.
Děkuji za pochopení a ještě jednou se Vám omlouvám za komplikace.
S pozdravem, Václav Malý
ONLINESHOP.cz
Takže jsem zajásal paráda.K 7% slevy mám dalších 5% a k tomu kafe Illy Grani. Jenže jak se říká zajíci se počítají až po honu. Uběhl celý dlouhý týden a kávovar pořád nikde. Já jsem člověk skutečně trpělivý a jen tak něco mě nerozhodí.A tak když začal třetí týden od objednávky tj.16.10.2017 jinými slovy 19.den mého čekání mi došla opravdu velká trpělivost a objednávku jsem ve 12.12 hod. zrušil pro naprostou neschopnost ONLINESHOPU dostát svého slibu a doručit objednávku do v dnešní době neuvěřitelných 10 pracovních dnů.Mimochodem ALZA doručuje i v sobotu a neděli.
Co napsat závěrem.Pan Malý měl snahu napravit něčí chybu,já měl snahu být trpělivým zákazníkem a přesto všechno to prostě nedopadlo.Na ten kávovar jsem už zanevřel.Zřejmě mi nebyl souzený. A ONLINESHOP ? Ten by se dle mého názoru měl raději přejmenovat na OFFLINESHOP.
S přáním hezkého dne u dobré kávy
Kamil

Braun CCR 5 Clean Renew 5 ks

Braun CCR 5 Clean Renew 5 ks

Ověřený zákazník Holime.cz last

Přidáno: před 3 hodinami

Zakoupeno v Holime.cz

• snadné a komfortní čištění včetně dobíjení
  • i při nepravidelném používání zajistí perfektně čistý strojek, jak jsem nikdy neměl při pouze ručním čištění. Nikde žádné kousky vousů... celý vnitřek po každém čištění vypadá jako nový strojek po prvním rozbalení. Navíc zajistí promazání potřebných součástí (střihací lišty) a současně strojek dobije.

Braun Series 9 9095CC

Braun Series 9 9095CC

Ověřený zákazník Holime.cz last

Přidáno: před 3 hodinami

Zakoupeno v Holime.cz

• perfektně oholí - rychle a opravdu dohladka
  • dobře padne do ruky a pohodlná manipulace při holení
  • po holení stačí vyfouknout, moc fousů se uvnitř nedrží, případně propláchnout vodou, čisticí stanici stačí použít jednou týdně a současně strojek dobít
  • zastřihovač delších fousů je vzadu, ale je to otázka spíš dlouholetého zvyku z nižší řady než problému při holení

Nabíjení strojku: Do hodiny
Kvalita oholení: Výborná
Čištění strojku: Jednoduché

Jan Šmarda Jan Šmarda

Přidáno: včera, 23:36

• 1. Myčka je tichá,
  • 2. nádobí je čisté a suché.
  • 3. Má modře podsvícený display, kde je vidět v jaké fázi se nacházíme a kolik ještě zbývá času do konce.
  • 4. Na konci pípne, to je super.
  • 5. má dětský zámek
  • 6. Super cena za 4500 v akci. :-)
  • Když myje, divně smrdí jak spálená guma. Asi se zahřívá těsnění a cítím to i vedle v pokoji. Doufám že to přejde.

SUPER cena i super čisté nádobí zdaleka převyšují doufám dočasný zápach při mytí.
Měli jsme Indesit bez display, která vydržela 4roky, taky dobře myla, ale pak nešla spustit -jen napustila vodu a pak chvilku čekala a zase tu vodu vypustila a blikala nějaká porucha. Tak jsem zvědavý na tuto za ty peníze :-) A ještě je super dětský zámek, naše děti na co dosáhnou tam hrozí porucha. Možná mohli i za tu Indesitku :-)

Hluk myčky: Tichá

Beko DPY 7405 XHW3

Ověřený zákazník Elektro Vaďura Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 23:28

Zakoupeno v Elektro Vaďura

• doporučili mi ho známí

Jeník Brno Jeník Brno

Přidáno: včera, 23:27

(naposledy upraveno včera, 23:29)

• 1. Myčka je tichá,
  • 2. nádobí je čisté a suché.
  • 4. Na konci pípne, to je super.
  • 5. má dětský zámek
  • 6. Super cena za 4500 v akci. :-)

Hluk myčky: Tichá

Hario Mill Dome CM-118C

Ověřený zákazník GOURMETKAVA.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 23:21

Zakoupeno v GOURMETKAVA.CZ

• Hrubost mletí se dá nastavit
  • na mletí jsou použity kameny
  • mlýnek se dobře drží v ruce
  • Kameny nejdou oddělit od dřevěné části mlýnku a pořádně očistit
  • Pro vysypání namleté kávy se musí rozebrat celý mlýnek

Whirlpool ADG 321

Whirlpool ADG 321

Ivana Ivana

Přidáno: včera, 22:40

• Tato myčka nemá 1hodinový program, který je všude včetně webových stránek Whirlpool uváděn.

Nedoporučuji pokud vybíráte myčku s 1hodinovým programem.

Whirlpool ADG 321 IX

Whirlpool ADG 321 IX

Anonym Anonym

Přidáno: včera, 22:31

• Nemá 1hodinový program, který je uváděn ve všech popisech včetně webových stránek Whirlpool

Nedoporučuji produkt pokud vybíráte myčku s hodinovým programem. Nemá tento program i když je uváděn.

Ionic-CARE Triton X6 - perleťová bílá

Ionic-CARE Triton X6 - perleťová bílá

Ověřený zákazník Ionic-CARE.cz Pacalova

Přidáno: včera, 22:10

Zakoupeno v Ionic-CARE.cz

• Jako astmatik jsem nadmíru spokojena.

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů
CONCEPT LKR 7360cr

InSPORTline D30A

Ověřený zákazník inSPORTline.cz hoti

Přidáno: včera, 21:34

Zakoupeno v inSPORTline.cz

výhoda - opravdu masíruje tam, kde potřebuji.... nahradí ruce maséra

Omron M3 Comfort

Omron M3 Comfort

Ověřený zákazník MALL.CZ A.Průša

Přidáno: včera, 21:34

Zakoupeno v MALL.CZ

• Jednoduchá obsluha, kvalitní a dobře se nasazující manžeta, přesnost měření ( kontrola u lékaře)

Panasonic EW1211W845

Milan Milan

Přidáno: včera, 21:27

• Povrch se neohřívá
  • kovový vnitřek - nedojde ke kontaminaci BPA a BPS
  • po vybalení a prvním uvaření se uvnitř orosilo víčko, po otevření voda z víčka zatekla do držadla, voda protekla až na spodní část a začala kapat na vypínač. Podruhé jsem se už neodvážil zapnout.
  • měrka vody je z vnitřku, není moc čitelná při plnění

Produkt jsem si vybral z důvodu kovového vnitřku a přesto z venku se neohřívá. Myslel jsem si, že značka Tefal bude kvalitní. Mam dojem, že je vadná konstrukce než závada na jednotlivém kusu.

Doplňování vody: Jednoduché
Hluk při vaření: Standardní